0
0

درس ششم دوره «در مسیر هدفگذاری»

درس ششم دوره «در مسیر هدفگذاری»

هر کسی باشیم و در هر جایگاهی باشیم، قطعا در مسیر رسیدن به اهدافمان با پدیده ای به نام «حرف مردم» مواجه می شویم. با این افراد باید چکار کرد؟؟
واقعا با این افرادی که بدون اینکه بدانند هدف من در زندگی ام چیست؛ بدون اینکه بدانند ارزش های شخصی من چیستند و بدون اینکه بدانند واقعا چگونه شرایطی را دارم در زندگی ام تجربه می کنم؛ به خودشان خیلی راحت اجازه می دهند که مرا قضاوت کنند و در زندگی ام نظر بدهند و دخالت کنند؛ باید چکار کرد؟؟!!!

نکته مهم: حتما کاغذ و قلم خود را قبل از شروع درس امروز آماده کنید…

فایل صوتی درس ششم، با عشق تقدیم به شما خوبان:

متن فایل صوتی درس ششم

غمگین ترین آدم ها کسانی هستند که نظر دیگران براشون خیلی مهمه

سلام سلام
حسین غیاثی هستم. جلسه ششم از دوره ی «در مسیر هدفگذاری» را پیش رو داریم.
همونطور که اول صحبتم شروع کردم؛ امروز می خواهیم در مورد حرف مردم صحبت کنیم. چکار کنیم که با وجود حرف مردم هم به موفقیت هامون دست پیدا کنیم. دوستان حرف مردم همیشه هست. حالا جلوتر بیشتر در موردش صحبت می کنیم. ما باید ببینیم که چطور می تونیم با وجود حرف مردم، به اهدافمون برسیم. امروز می خواهیم در مورد این موضوع، کامل صحبت کنیم.

یه فیلمی دیدم به اسم «ملی و راه های نرفته اش». نمی دونم این فیلم رو دیده اید یا نه.
این فیلم داستان دختر خانمی است به نام ملیحه. که ازدواج می کنه ولی ازدواجی غیر موفقی داره و متاسفانه مدام همسرش کتکش می زده. یه شب که دیگه خیلی اوضاع بد بوده، میره خونه باباش و میگه که من دیگه نمی خوام برگردم. من می خوام جدا شم. اونجا مادرش یه حرفی میزنه که این حرفش واقعا خیلی من رو داغون کرد. می دونید چی گفت؟! گفت اگه تو طلاق بگیری، می دونی در و همسایه در مورد ما چی فکر می کنند؟!!!!!!!!!

نظرات

0 نظر در مورد درس ششم دوره «در مسیر هدفگذاری»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.